Hodinový manžel

Hledáte Hodinového manžela?

Hodinový manžel, údržba a úpravy nemovitostí, montáž garnýží, nábytku, silikon v koupelně, dokončovací práce a opravy v interiéru a exteriéru, které jiným firmám nestojí za řeč? Proto jsme tu my! V Praze a okolí.

Pokud potřebujete doma provést drobnou opravu nebo se Vám nastřádalo několik závad, náš Hodinový manžel Vám pomůže! Kapající kohoutek, sestavení nábytku, poškozená kuchyňská deska, vymalovat byt nebo pokoj, oprava vypínače, výměna zásuvky. Když se Vám tyto závady objeví je nejlevnější a časově nejúspornějším řešení využít hodinového manžela, a problémy vyřešit najednou. Jenže jak se spolehnout na tak širokou odbornost jediného člověka? Cožpak může být kvalitní a poctivý malíř, instalatér, elektrikář v jedné osobě? Jen těžko!

Pomůžeme Vám

My si to uvědomujeme. Denně u našich zákazníků vídáme skvěle odvedenou práci hodinového manžela, ale často i neprofesionální a bohužel někdy i s nebezpečným výsledkem, který ne vždy u všech činností lze laickým okem rozeznat. Proto pilujeme naši službu, aby byla profesionální, jako hodinový manžel u nás funguje montér pro volné živnosti, elektrikář i instalatér. Díky optimalizované logistice, velkému nasazení v komunikaci se zákazníkem a rozumnému podílu zisku se nám daří tvořit službu odbornou, profesionální se spokojenými montéry, a cenově stále velice výhodnou.

Vlastníte nemovitost, stala se Vám nehoda nebo jste správcem nemovitostí a hledáte firmu, která zajistí potřebnou nárazovou nebo pravidelnou údržbu? Hledáte spolehlivého hodinového manžela? Praha a okolí.

Potřebujete Hodinového manžela akutně? Neváhejte volat na tel: 608433089. Praha a okolí. Váš problém můžeme vyřešit ještě dnes.

 

 

Zajímá Vás Rekonstrukce bytu?

kluci

Máte požadavek, ale nevíte, jak jej specifikovat?

Kontaktujte nás!
+420 777 787 167

info@stavomag.cz

Martin hlava

Martin Štěrba

technické řešení zakázek, elektroinstalace
martin@stavomag.cz
+420 608 433 089

Max hlava

Maxim Didunyk

zpracování zakázek, provoz
max@stavomag.cz
+420 777 787 167

Stavomág s.r.o.
Italská 19, 12000 Praha 2
E-mail: info@stavomag.cz
IČO: 09900101
DIČ: CZ09900101

Doporučujeme : Instalatér Praha 8 – Rastislav Žák , Instalatér Praha.info

Top