Elektrikář

Slušný elektrikář s osvědčením a kvalitním vybavením, kterému se nebudete bát svěřit Váš byt. Zanechte nám zprávu a my se do 48 hodin ozveme.

ELEKTRIKÁŘ A REKONSTRUKCE ELEKTROINSTALACE V PRAZE
Náši elektrikáři zvládnou veškeré závady elektroinstalace. Vyřeší situace kdy nespíná a nefunguje bojler, připraví elektroinstalaci kuchyně nebo provedou kompletní rekonstrukci elektroinstalace. Výměna rozvaděče, ventilátoru na WC, zapojení kuchyňských spotřebičů. To je jen krátký příklad s čím Vám můžeme pomoci. S pečlivostí dodáváme také dokončovacími práce jako je montáž svítidel, výměna zásuvek a vypínačů, bezdrátová alternativní řešení.
Potřebujete diagnostiku problému nebo máte v hlavě projekt a nevíte jak ho dotáhnou po elektrické stránce? Nabíječka na elektromobil, elektřina na místě kde nyní není?
V sekci orientační ceník máme podrobný ceník elektrikářských prací. Ceny dlouhodobě optimalizujeme, abychom mohli zajistit kvalitní službu, solidní podmínky montérů a bezproblémový reklamační servis.
Naší specialitou je také kompletní a pohodlná výměna varné desky, výměna trouby, sporáku i s dovozem levně v Praze a okolí. Spojíte se s námi ohledně závady a klidně již následující den Vám dodáme a vyměníme nový spotřebič, varnou desku, troubu, digestoř, myčku a další. Máte vždy na výběr z několika variant. Likvidace starého spotřebiče je možná taktéž! V případě, že je cokoliv v nepořádku, dokážeme si poradit. Připojení provádí kvalifikovaný elektrikář!
Levně a odborně elektrikář pomůže v Praze a okolí. Řešíme malé zakázky a dotahujeme je do konce.
Zkušenost ukázala, že elektro zásah potřebuje často i přidružené činnosti. My Vás v tom nenecháme. U nás je standardem, nabídnout ihned i případný nutný zásah instalatéra nebo zednickou činnost vč. výmalby. Tím šetříme Váš čas i peníze.

Máte požadavek, ale nevíte, jak jej specifikovat?
Volejte na číslo +420 777 787 167

pngwing.com

Maxim Didunyk

zpracování zakázek, provoz
max@stavomag.cz
+420 777 787 167

pngwing.com

Martin Štěrba

technické řešení zakázek, elektroinstalace
martin@stavomag.cz
+420 608 433 089

Stavomág s.r.o.
Italská 19, 12000 Praha 2
E-mail: info@stavomag.cz
IČO: 09900101

Top