Malířské služby a betonové stěrky

Slušní a zkušení malíři s kvalitním vybavením, kterým se nebudete bát svěřit Váš byt. Zakázky řešíme rychle, bez zbytečných průtahů, nepořádku, polovičatých řešení a za rozumnou cenu.

Výmalba bytu s cenou předem

Vymalovat byt, či dům, nebo jen výmalba pokoje. Realizovat nestandardní technologii výmalby či betonovou dekorační stěrku. Jsme i lakýrníci. Malujeme nejen na zdi a důležitá je pro nás i jen drobná oprava malého rozsahu v Praze a okolí!

Víme, že maskovací páska a zakrývací folie má svůj význam, proto garantujeme žádné kapky na podlaze, žádné zbytky barvy na svítidlech či jiných prvcích interiéru a vždy kvalitu výsledku dle domluvy. Výmalba bytu je důležitá součást hygieny a estetické kvality prostoru. Sledujeme společně trendy a malíři od nás jsou prakticky školeni a výsledek práce
se zárukou. U nás neexistuje, že by klient po našem odchodu uklízel zbytky barvy. V ceně je vždy zakrývací materiál a úklid. Pomůžeme, ať už se jedná o výmalbu během pilování detailů v novostavbě, opravy při vytopení bytu, nebo když se jedná o rekonstrukce bytu . Praha a okolí.

Reference provedených betonových stěrek

kluci

Máte požadavek, ale nevíte, jak jej specifikovat?

Kontaktujte nás!
+420 777 787 167

info@stavomag.cz

Martin hlava

Martin Štěrba

technické řešení zakázek, elektroinstalace
martin@stavomag.cz
+420 608 433 089

Max hlava

Maxim Didunyk

zpracování zakázek, provoz
max@stavomag.cz
+420 777 787 167

Stavomág s.r.o.
Italská 19, 12000 Praha 2
E-mail: info@stavomag.cz
IČO: 09900101
DIČ: CZ09900101

Doporučujeme : Instalatér Praha 8 – Rastislav Žák , Instalatér Praha.info

Top