Malířské služby a betonové stěrky

Slušní a zkušení malíři s kvalitním vybavením, kterým se nebudete bát svěřit Váš byt. Zakázky řešíme rychle, bez zbytečných průtahů, nepořádku, polovičatých řešení a za rozumnou cenu.

VÝMALBA BYTU S CENOU PŘEDEM
Vymalovat byt, či dům, nebo jen výmalba pokoje. Realizovat nestandardní technologii výmalby či betonovou dekorační stěrku. Jsme i lakýrnící. Malujeme nejen na zdi a důležitá je pro nás i jen drobná oprava malého rozsahu v Praze a okolí!
Víme, že maskovací páska a zakrývací folie má svůj význam, proto garantujeme žádné kapky na podlaze, žádné zbytky barvy na svítidlech či jiných prvcích interiéru a vždy kvalitu výsledku dle domluvy. Výmalba bytu je důležitá součást hygieny a estetické kvality prostoru. Sledujeme společně trendy a malíři od nás jsou prakticky školeni a výsledek práce
se zárukou. U nás neexistuje, že by klient po našem odchodu uklízel zbytky barvy. V ceně je vždy zakrývací materiál a úklid. Pomůžeme, ať už se jedná o výmalbu během pilování detailů v novostavbě nebo opravy při vytopení bytu. Praha a okolí.
Reference provedených betonových stěrek

Máte požadavek, ale nevíte, jak jej specifikovat?
Volejte na číslo +420 777 787 167

Máte požadavek, ale nevíte, jak jej specifikovat?
Volejte na číslo
+420 777 787 167

martin

Stavomág s.r.o.
Italská 19, 12000 Praha 2
E-mail: info@stavomag.cz
IČO: 09900101

martin

Stavomág s.r.o.
Italská 19, 12000 Praha 2
E-mail: info@stavomag.cz
IČO: 09900101

Top